Auditor Halal

RAMLAN BIN AWANG ALI
SETIAUSAHA, MAJLIS UGAMA ISLAM SABAH
MOHAMAD SIDIK BIN AWANG ADI
TIMBALAN PENGARAH HAL EHWAL ISLAM
DR. LOKMAN BIN ABD RAHMAN
PENGARAH BAHAGIAN PENERBITAN, JAKIM
DR. SHARIFUDIN BIN MD. SHAARANI
PENSYARAH FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI, UNIVERSITI SAINS ISLAM MALAYSIA
ALIAS BIN AHMAT
PENOLONG PENGARAH KANAN, JABATAN PERKHIDMATAN VETERINAR
MohdHanafi.Jaffarsat@sabah.gov.my
MUHAMAD HANAFI BIN JAFFARSAT
088279100
PENOLONG SETIAUSAHA S41 (UNIT PEMBANGUNAN HALAL)
HAFIZAH BINTI ABDUL HALIM
088279100
PENOLONG SETIAUSAHA N41 (UNIT KHIDMAT PENGURUSAN)
Fredolley.Lining@sabah.gov.my
AZIZI@FREDOLLEY BIN LINING
088279100
PENOLONG PEGAWAI AUDIT N29 (PENSIJILAN)
MohdSyahdan.AgRosleh@sabah.gov.my
MOHD SYAHDAN BIN AWANG ROSLEH
088279100
PENOLONG PEGAWAI N29 (PEMANTAUAN & PENGUATKUASAAN)
MOHD SYAFIQ FAHMI BIN BAHTIL
088279100
PEMBANTU TADBIR N19
Qutaibah.Wahid@sabah.gov.my
QUTAIBAH BIN WAHID
088279100 (142)
Pegawai Teknologi Maklumat F41
Monaliza.Sulaiman@sabah.gov.my
MONALIZA BINTI SULAIMAN
088-279100 (123)
PEGAWAI KEWANGAN W41
Azwan.Ali@sabah.gov.my
AZWAN BIN ALI
088-279100
PEGAWAI TADBIR N41
Junainah.Sharafuddin@sabah.gov.my
S JUNAINAH SHARAFUDDIN
088 279 206 SAMB 199
PENOLONG PEGAWAI PEMBANGUNAN ASNAF
Juriyah.Baddu@sabah.gov.my
JURIYAH BADDU
088-279100 (Ext 102)
SETIAUSAHA PEJABAT - N22/N28 (KUP)
Fauziana.Moris@sabah.gov.my
FAUZIANA MORIS
088-279100 (Ext 126)
PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
Norain.Suhaimi@sabah.gov.my
NORAIN BINTI SUHAIMI
088-279100 (Ext 104)
PEMBANTU TADBIR (P/O)-N19
DGSITI.AGISMAIL@SABAH.GOV.MY
DG SITI ASMANIRAH BINTI AWANG ISMAIL
088 279 100 (Ext 121)
PEMBANTU TADBIR (P/O)-N19
PgMohdS.Shamshuddin@sabah.gov.my
PG. MOHD SALLEHUDDIN PG SHAMSUDIN
088-279100 (Ext 143)
PEGAWAI KHIDMAT PELANGGAN - N19
JUNAIDI.MOHDNOH@SABAH.GOV.MY
JUNAIDI BIN MOHD NOH
088 279 100
PEMBANTU TADBIR (P/O)-N19